Gembird Mouse MUS-4B-02 USB Wired Standard Black
| All | |
| Akud kaasa arvatud | No |
| Brutokaal | 0.104 kg |
| Buttons | 4-button |
| Cable length | 135 cm |
| Connection type | Wired |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross width (mm) | 50 mm |
| Hiire kaal | 76 g |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Netokaal | 0.094 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 1437 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer product family | Mouse |
| Producer product name | MUS-4B-02 |
| Seadme tüüp | Standard |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Taaslaetav | No |
| Töötab mistahes pinnal | Yes |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Tüüp | USB |
| Volume (m3) | 0.0012025 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: gembird mouse mus-4b-02 usb wired standard black, mus-4b-02, gembird, hiired






